Склошпалери під фарбування

   

  Склошпалери під фарбування - популярний оздоблювальний матеріал

  Склошпалери під фарбування - один з найпопулярніших оздоблювальних матеріалів. По своїй надійності вони не поступаються декоративній шпаклівці, а завдяки широкому асортименту фактур можуть імітувати будь-який матеріал, від ідеально гладенького гіпсокартону до рельєфних каменів.

  Переваги склошпалер під фарбування

  ● Відрізняються різноманітністю візерунків. Візерунок склошпалер залежить від кількості ниток. Звичайний візерунок типу ромб, рогожка і ялинка утворюється з двох ниток. Жакардовий візерунок занадто складний для звичайного плетіння, тому створюється на ткацьких верстатах з частково програмованим управлінням.

   

  ● Не містять речовин, що викликають алергічну реакцію. На відміну від інших оздоблювальних матеріалів, склошпалери виготовляються з натуральних компонентів: піску, глини. Вони не викликають алергічних реакцій і рекомендовані для людей з підвищеною чутливістю до алергенів.

   

  ● Відносяться до пожежобезпечних матеріалів. Склошпалери не підтримують горіння . Вони в рази безпечніше паперу, пластику та інших пожежонебезпечних матеріалів. Саме тому склошпалери рекомендовані для використання в житлових приміщеннях: квартирах, приватних будинках.

   

  ● Не приваблюють комах. Склошпалери виготовлені з глини та піску. В їхньому складі немає паперу та інших матеріалів, які можуть перетравлювати комахи.

   

  ● Не вимагають особливого догляду. Склошпалери не потребують догляду: вони відштовхують пил і легко миються у разі забруднення. Щоб відмити зі склошпалерів будь-яку пляму, достатньо змоченої у миючому засобі ганчірки.

   

  ● Легко перефарбовуються. Склошпалери можна перефарбовувати до 20 разів – ви зможете змінювати їх колір кожного сезону.

   

  ● Поглинають звуки. Склошпалери поглинають звуки, а тому ідеально підходять для обробки галасливих приміщень - таких, як домашня студія, кафе, ресторани.

   

  Склошпалери під фарбування: різні сорти під будь-який гаманець

  Ціна склошпалер залежить від сорту та бренду виробника. До першого сорту відносяться шпалери з щільністю полотна понад 100 г / м². Вони ідеально підходять для декорування приміщень з високою прохідністю.

   

  До сорту економ відносяться невологостійкі шпалери з щільністю менше 100 г / м². Вони призначені для обробки будь-яких житлових приміщень.

   

  Шпалери другого сорту можуть мати незначні дефекти і нестандартну довжину.

  Вони призначені для часткової обробки певних ділянок стін і стель в непримітних приміщеннях.