Склошпалери пофарбовані, готові до застосування

   

  Шпалери - недорогий матеріал для якісного ремонту

  Мрієте про незабутню атмосферу у рідній оселі? Хочете побачити інтер'єр, якому позаздрять сусіди та знайомі? Тоді вам потрібні готові склошпалери. З їх допомогою ви з легкістю збільшите вільний простір, поділите його на окремі зони та перетворите звичайну кімнату в ікону дизайнерського мистецтва. Шпалери легко міняти, зручно комбінувати та неймовірно просто клеїти. Саме тому вони є найбільш популярним оздоблювальним матеріалом.

  Готові склошпалери - комбінований продукт з масою переваг

  Декорування приміщень шпалерами користується величезною популярністю,

  тому власники будинків і квартир зазвичай купують шпалери під фарбування і клеять їх самостійно. Таке рішення вони пояснюють бажанням заощадити на покупці досить дорогих готових шпалер. Але чи дійсно вони економлять? Давайте розбиратися.

  Шпалери під фарбування - товар з прихованими платежами

  Декорування приміщення шпалерами - комплексні роботи, які складаються з декількох етапів. У них входять підготовка поверхонь під обклеювання, закупівля шпалер з потрібною фактурою, безпосередньо обклеювання стін шпалерами і фарбування їх бажаним кольором. На кожен з цих етапів витрачається вільний час і гроші - ресурси, яких в загальному кошторисі виконаного ремонту не видно. Давайте порівняємо вартість обклеювання стін готовими шпалерами ADFORS Novelio Nature Flair Baltic Blue з поклейкою шпалер під фарбування WO120 Ампір Wellton Optima. Для простоти розуміння візьмемо вартість оклеювання поверхні площею 1 м2.


  Рулон ADFORS Novelio Nature Flair Baltic Blue коштує 1880 грн. Його вистачить на 10 м2, а значить вартість оклеювання 1 м2 даним видом шпалер дорівнює 1880/10 = 188 грн.


  1 рулон WO120 Ампір Wellton Optima коштує 1100 грн. Його вистачить на 25 м2. А значить вартість оклеювання 1 м2 шпалер під фарбування дорівнює -1100 / 25 = 44 грн. Але 44 грн - це тільки вартість голих шпалер, які ще потрібно пофарбувати.

  Для цього необхідно придбати якісну фарбу (вартість барвування 1м2 якісною фарбою становить 3500/50 м2 = 70 грн за 1 м2) і сплатити послуги маляра (середня вартість його послуг 70 грн за 1м2). Підсумкова ціна обклеювання 1 м2 WO120 Ампір Wellton Optima становить 44 + 70 + 70 = 184 грн. Різниця з ціною обклеювання 1м2 готовими шпалерами ADFORS Novelio Nature Flair Baltic Blue складає всього 4 грн.

  Переваги готових шпалер


  Переваги готових до наклеювання шпалер очевидні:


  • простота наклеювання (немає потреби наймати дорогого майстра)

  • широкий асортимент квітів і фактур,

  • відсутність проміжних робіт (не потрібно обдирати стіни,

  • виносити будівельне сміття і дихати фарбою).

  Насолоджуйтесь багатством варіантів

  Де купити якісні готові склошпалери? Звичайно ж в магазині Stekloholst. Вас чекає продукція європейської якості, більше 50 кольорів і фактур на вибір і досить доступна ціна. А ще - зручні способи оплати, безкоштовні консультації кваліфікованих менеджерів і блискавична доставка замовлення в будь-яку точку України. Хочете купити якісний товар без клопоту? Купуйте його в перевіреному магазині. Stekloholst - ваш перевірений магазин склошпалер!