Масло Пінотекс для терасної дошки. Ціна масла Pinotex для тераси з дерева

  Олія "Пінотекс" - надійний захист для дерев'яних поверхонь

  Продовжити життя дерев'яним виробам можна різними способами. Один з них - використовувати олія Пинотекс для терасної дошки. Цей засіб здатний захистити від вологи і гнилі садові меблі, дерев'яна підлога і вашу терасу. Масло є аналогом традиційних лаків, але при цьому має цілий ряд незаперечних переваг:

  Захищає деревину від впливу вологи. Масло має яскраво виражені гідрофобні якості і утворює на дерев'яній поверхні водовідштовхувальну плівку. Ця особливість в рази збільшує термін служби дерев'яних виробів і дозволяє їх використовувати навіть в умовах підвищеної вологості.

  На роки зберігає природний візерунок деревини. Деревина - не тільки надійний, але і неймовірно красивий матеріал. Його найчастіше обирають через візерунок, створеного самою природою. Використання олій виробництва "Пінотекс" зберігає природний малюнок деревини на десятки років.

  Захищає деревину від негативних впливів. Олія Пинотекс утворює на поверхні дерева особливе покриття, яке забезпечує надійний захист від усіх негативних факторів, починаючи перепадами температур і закінчуючи ультрафіолетовим випромінюванням.

  Захищає деревину від сонця. Вплив прямих сонячних променів згубно позначається на стані деревини. Вона висихає, зв'язку між її молекулами руйнуються, в результаті чого деревина дуже швидко приходить в непридатність. Олія "Пінотекс" формує на поверхні деревини тонкий масляний шар, який відбиває сонячні промені і перешкоджає руйнуванню дерев'яних виробів.

  Ключові особливості масла для дерев'яних поверхонь

  Олії виробництва Пинотекс є універсальними захисними засобами. Вони однаково ефективні при обробці садових терас, дерев'яної підлоги, веранд, садових меблів та виготовлених з натуральної деревини сходів.

  Олії Пинотекс виготовлені з натуральних компонентів, які безпечні для людини і домашніх тварин.

  Купуйте продукцію Пинотекс в сертифікованих магазинах

  Термін служби ваших дерев'яних виробів залежить не тільки від деревозахисних матеріалів, але й від їхньої якості. Ми отримуємо продукцію Pinotex безпосередньо від виробника і маємо сертифікати якості на кожен артикул свого асортименту. Нашими клієнтами є різні групи покупців: починаючи приватними особами, які роблять невеликий косметичний ремонт і закінчуючи організаціями, що спеціалізуються на капітальному ремонті дерев'яних виробів.