Фарба Пінотекс для дерева. Купити в Києві та Україні. Ціна фарби Pinotex

  Фарби Пинотекс - надійний захист ваших дерев'яних виробів

  Для захисту та декорування дерев'яних виробів потрібні особливі фарби. Такі, як фарби Пинотекс. Вони відрізняються доступною ціною, унікальним складом і цілою плеядою позитивних якостей.

  Використання таких товарів гарантує дерев'яним виробам захист від атмосферних опадів і зберігає їх природну красу навіть після десятків років інтенсивної експлуатації.

  Переваги фарб Пинотекс:

  ·        Виготовлені на основі безпечного і екологічно чистого розчинника - води.

  ·        Відрізняються підвищеною стійкістю до основних несприятливих факторів: вологи, ультрафіолетового випромінювання і перепадів температур.

  ·        Однаково ефективні для обробки різних дерев'яних виробів: починаючи строганими елементами і закінчуючи обтесані колодами.

  ·        Зберігають натуральну структуру деревини.

  Фарби Пинотекс відрізняються підвищеною адгезивністю. Вони надійно з'єднуються з робочою поверхнею, але при цьому не порушують її зовнішній вигляд.

  Покрокова інструкція з використання фарб Пинотекс:

  1. Очистіть оброблювану поверхню від забруднень.

  2. Ретельно видаліть цвіль за допомогою миючих і дезінфікуючих засобів.

  3.Вимийте деревину і дайте їй як слід обсохнути.

  4. Видаліть фарбу і інші засохлі частинки за допомогою спеціалізованого інструменту.

  5. Обробіть шліфувальним папером до матового блиску.

  6. Обробіть лаком.

  7. Сховайте металеві елементи грунтом і пофарбуйте фарбою для металів.

  8. Прогрунтуйте поверхню антисептиком для деревини. Наприклад, засобом PINOTEX Base. Воно розкриває пори і дозволяє захисним компонентам проникнути глибоко в деревину.

  9. Обробіть деревину захисним засобом. Наприклад, PINOTEX Classic. Він особливо ефективний при використанні зі струганою деревиною.

  10. Оберіть фарбу бажаного кольору і вкрийте нею свій дерев’яний виріб.

  Купуйте фарби Пинотекс в перевірених магазинах

  Ринок лакофарбових матеріалів затоплений фальсифікованою продукцією. Тому купувати фарби та інші продукти для обробки деревини слід в перевірених магазинах - таких, як Склополотно.

  Ми закуповуємо продукцію безпосередньо у виробника і надаємо своїм клієнтам кращі умови для покупки: доступні ціни, швидку доставку в будь-яку точку України і безкоштовні консультації.