Гарантія і серіс

Спасибі, що вибрали інтернет-магазин ST Стеклохолст. Тепер ви стали володарем сертифікованих оздоблювальних матеріалів. Їх якість підтверджено сертифікатами, виданими СЕС України. Згідно з висновками фахівців, наші товари підходять для обробки житлових і громадських приміщень всіх категорій.

Куплені в нашому магазині склошпалери служать до 30 років. Але тільки за умови дотримань технології обклеювання, розробленої виробником. Гарантія на товар - 2 тижні з моменту покупки. Дата покупки вказана в товарному чеку.
Повернення товару

Згідно із законом про захист прав споживачів ви маєте право повернути бракований товар або товар, пошкоджений під час транспортування. Пошкодження внаслідок транспортування - це:

заминання торці рулонів,

пошкодження захисної упаковки,

мокре або брудне полотно.Зверніть увагу: за товар, зіпсований під час транспортування, відповідає служба доставки. Наш магазин претензії з цього приводу не приймає. Рекомендуємо оглядати товар при отриманні. Відповідно до закону ви можете повернути бракований товар в магазин. Для повернення потрібен:сам товар,

транспортна упаковка,

накладна.Виробничий брак - це:

кольорові плями на полотні,

відбиток сторонніх предметів,

полотно різної товщини,

нещільно намотане полотно в рулоні.Чи не є браком:

різний відтінок шпалер (товар з різних партій),

шпалери, пошкоджені внаслідок недотримання технології обклеювання.
обмін товару

Якщо товар вам не підійшов, його можна обміняти на аналогічний виріб. Якщо аналогічного товару в наявності немає, ми повернемо вам гроші. Претензії по обміну приймаються протягом 14 днів з моменту покупки.
Служба підтримки покупців

E-mail:

info@stekloholst.kiev.uaтелефони:

067 277-33-34

073 277-33-34