Купити склошпалери під фарбування в Києві і Україні. Фото, ціни в інтернет магазині

Склошпалери – сучасний матеріал для оздоблення стін. Вони пошиті зі скляних ниток на ткацьких верстатах. У шпалер зі скловолокна унікальні якості: вони не рвуться, не дряпаються та практично не зношуються.

Склошпалери Wellton і Oscar: основні переваги

Безпечні для здоров'я. Склошпалери виготовляються з натуральних компонентів: піску, соди, глини та вапняку. Вони безпечні для здоров'я та можуть застосовуватися у будь-якому приміщенні: починаючи від офісу і закінчуючи дитячою кімнатою.

 

Пропускають повітря. Склошпалери дихають та формують комфортний мікроклімат у приміщенні. Завдяки цьому на їх поверхні немає грибку та плісняви.

 

Легко миються. Шпалери зі скла відштовхують пил. Їх практично неможливо забруднити, а будь-яке забруднення легко змити звичайним миючим розчином.

 

Стійкі до пошкоджень. Купити склошпалери варто заради їх міцності. Такий оздоблювальний матеріал складно відірвати й ще складніше подряпати.

Це особливо важливо для сімей з маленькими дітьми та домашніми тваринами.

 

Пожежобезпечні. Склошпалери складно підпалити. Вони швидко гаснуть та не підтримують горіння. Ця якість робить їх одним з найбезпечніших оздоблювальних матеріалів.

 

Служать роками. Термін служби шпалер зі скла – близько 30 років. Їх можна фарбувати до 20 разів. Завдяки цьому ви завжди зможете змінити обридлий колір на більш сучасний та модний відтінок.

 

Відмінно виглядають. В Європі справжній бум на склошпалери. Вони зустрічаються у багатьох місяцях: починаючи від англійських пабів і закінчуючи будинками знатних осіб. Їх полюбляють майстри з будівництва, дизайнери приміщень та звичайні покупці.

Stekloholst.kiev.ua – найбільший інтернет-магазин склошпалер в Україні

Шукаєте якісні склошпалери? Ціна Київ вас приємно здивує. Ми офіційни дилери компаній Wellton і Oscar, а тому продаємо сертифікований товар без націнок. В нашому магазині представлений широкий асортимент продукції: шпалери Ампір, Папірус, Модерн, Креп та Зигзаг. 

 

До ваших послуг класична, дизайнерська та професійна серії шпалер. Порівнюйте, обирайте та купуйте потрібний варіант! Ми пропонуємо найкращі умови для співпраці: швидку відправку замовлень, готівкову та безготівкову оплату, доставку товару по всій Україні. Не знаєте, які шпалери обрати? Звертайтеся до наших менеджерів – вони зможуть дати відповіді на усі ваші питання.