Pinotex. Купити Пінотекс в Києві та Україні. Ціна засобів для роботи по дереву

Немає жодного товару в цьому розділі.

 

Pinotex - бренд зі всесвітньою популярністю

Куди б ви не відправилися подорожувати, Ви всюди побачите продукцію Пинотекс: в дерев'яних будинках шведського села, в розкішних заміських резиденціях американців і зроблених з карпатського лісу будівлях України. Пинотекс користується заслуженою популярністю, так як пропонує споживачеві цілий ряд продуктів, що мають у порівнянні з конкурентами безліч переваг.

Pinotex - різні продукти для різних завдань

Пропонована брендом продукція для зовнішніх робіт, будь то фарба для будинку або блакитне засіб для захисту деревини, глибоко проникає в пори дерева і подовжує його термін служби.

Захищаючи при цьому від усіх існуючих видів негативного впливу: вологи, перепадів температур, механічного впливу і сонячного випромінювання. А завдяки широкому асортименту кожен клієнт Pinotex зможе вибрати продукт під свої завдання. Найбільшою популярністю користуються такі продукти:

·        Масляна фарба для фасадів з дерева. Унікальний продукт на основі двооксиду кремнію. Надає оброблюваної поверхні гідрофільні і грязеотталкивающие властивості за рахунок утвореної захисної плівки. Оброблені дерев'яні вироби набувають стійкості до змін погоди, впливу прямих сонячних променів і перепадів температур. Крім того, після застосування фарби деревина отримує максимальний захист від цвілі - основної причини псування дерев'яних виробів.

·        Лазурне деревозахисний засіб. Новий продукт з гідрофільними властивостями. Покращує самоочищення оброблюваної поверхні, збільшує її термін служби і стійкість до негативних впливів: вологості, перепадам температури і так далі.

·        Масло для деревини. Захисний засіб, що додає деревини водовідштовхувальні властивості. В результаті дерев'яний виріб стає більш стійким до атмосферного впливу, довше зберігає свій зовнішній вигляд і набуває надійний захист від цвілі.

·        Біоцидна грунтовка. Захисний засіб, що запобігає розвитку цвілі і грибків. У рази збільшує термін служби дерев'яних виробів і зберігає їх споживчі якості на довгі роки.

Купуйте Pinotex в перевірених магазинах

Ми є ліцензованим партнером бренду "Пінотекс" та отримуємо продукцію безпосередньо від виробника. А тому гарантуємо її якість та високі споживчі властивості. Вибирайте правильні деревозахисні матеріали, вибирайте правильний магазин!