Каталог стеклотканинних шпалер. Тут ви знайдете стеклошпалери для фарбування, а також фарбовані та готові до застосування.

Склошпалери, що це таке

Склошпалери – це склотканинне настінне покриття, виготовлене зі скловолокна за особливими технологіями на спеціальних ткацьких верстатах. В результаті виходить екологічно безпечна тканина, яка не рветься, не дряпається і практично не схильна до зносу, завдяки чому шпалери стають стійкими до несприятливого впливу зовнішнього середовища і механічної дії. Безпечні, довговічні, практичні, красиві, зручні в поклейці та надійні у використанні шпалери. Всі ці епітети присвячені склошпалерам, які можна купити за адекватну вартість і в широкому асортименті в нашому інтернет магазині, як у Києві, так і по всій Україні.

Скільки коштують склошпалери в Україні й чому їх ціна за рулон вище звичайних шпалер

Ціна на склошпалери з першого погляду може здатися завищеною. Проте чи так це насправді? Пропонуємо проаналізувати ринок оздоблювальних матеріалів, прорахувати вартість і кількість рулонів склошпалер в порівнянні з вініловими або іншими шпалерами. Що ми маємо? Як ви могли побачити, ціна за рулон склошпалер може перевищувати 1000 грн, проте звичайні шпалери можуть обійтися не на багато дешевше. Стандартного рулону класичних шпалер вистачає в середньому на 5 кв. м, їх ширина складає 53 см, а довжина 10 м. Склошпалери мають ширину в 1 метр, а також їх намотування зазвичай дорівнює 25 м — це у два з половиною рази більше! Тому для ремонту приміщення буде потрібно менша кількість рулонів склошпалер. На цьому переваги тільки починаються. Відомий факт, що навіть самі якісні шпалери мають низьку стійкість до механічних ушкоджень. Захотіли зробити перестановку? Один неправильний рух і вм'ятина або подряпина зіпсує не тільки вигляд стіни, але і додасть витрат господарям будинку. Такого гарантовано ніколи не станеться зі склошпалерами, адже вони як потужний пластир зміцнюють навіть тріщини на стінах. Саме їх екстремальна міцність забезпечує максимальний термін служби, а це більш ніж 30 років! Але і це ще далеко не все. Зверніть увагу на додаткові позитивні сторони склошпалер.

Абсолютно безпечні для здоров'я. Склошпалери виготовляються з натуральних компонентів: піску, соди, глини й вапняку. Дані шпалери безпечні для здоров'я і можуть застосовуватися в будь-якому приміщенні: починаючи від офісів і закінчуючи дитячої спальнею. Склошпалери в Україні мають сертифікати якості. Завдяки цьому даний вид шпалер в Україні рекомендований до використання і в медичних приміщеннях з особливими вимогами, і в дитячих, в тому числі й дошкільних установах.

Пропускають повітря. Завдяки повітропроникності матеріал дихає і формує в приміщенні комфортний мікроклімат. Це зі свого боку запобігає появі грибків і плісняви. Склошпалери перешкоджають утворенню гнильних і хвороботворних бактерій, а також захищають матеріал стін від руйнування внаслідок перезволоження.

Легко миються. Склошпалери відштовхують пил. Завдяки нульовій електростатичності шпалери не притягають і не накопичують на поверхні частинки пилу. Їх практично неможливо забруднити, а будь-яке забруднення легко змивається миючим засобом або навіть простою водою. Якщо забруднення шпалер значне, то допустимо застосування сильнодіючих миючих засобів. Ні зовнішній вигляд, ні інші якісні характеристики склошпалер від цього не постраждають.

Стійкі до пошкоджень. Придбати склошпалери в Україні варто також з урахуванням їх високих характеристик міцності. Такий оздоблювальний матеріал складно порвати та ще складніше подряпати. Це особливо важливо для сімей з маленькими дітьми та домашніми тваринами. Крім того, міцність склошпалер настільки висока, що вони зміцнюють стіни та стелі, перешкоджаючи утворенню тріщини, наприклад, в результаті усадки будівлі.

Пожежобезпечні. Склошпалери, внаслідок використання у виробництві негорючих матеріалів, пожежобезпечні. Їх складно підпалити. Дані шпалери швидко гаснуть навіть при високих температурах і не підтримують горіння. Це якість робить склошпалери одним з найбезпечніших оздоблювальних матеріалів в Україні, завдяки чому вони рекомендовані для застосування в приміщеннях з високою пожежною небезпекою.

Служать роками. Термін служби даних шпалер — близько 30 років, а за сприятливих обставин і більше. Склошпалери під фарбування можна перефарбовувати до 20 разів. Завдяки цьому ви завжди зможете змінити колір стін на щось більш модне і популярне. При цьому, зняти стару фарбу і нанести новий шар, не складає особливих труднощів.

Відмінно виглядають. В Європі, а зараз і в Україні, справжній бум на склошпалери. Завдяки своїм винятковим корисними якостями та естетичній привабливості, склошпалери зустрічаються всюди: починаючи від англійських пабів і закінчуючи будинками відомих людей. Більшість дизайнерів не беруться за проект, якщо в ньому немає склошпалер. Склошпалери – це матеріал, який відкриває широкі можливості перед дизайнерами в плані оформлення інтер'єрів приміщень з будь-яким функціональним призначенням. Щоб ви могли більш детально розглянути привабливість склошпалер, в нашому інтернет магазині є фото склошпалер.

Приваблива вартість. Хоча ціна склотканних шпалер перевищує номінальну вартість аналогічних традиційних матеріалів, з урахуванням їх довговічності, простоти нанесення на поверхню й інших корисних характеристик, використання склошпалер вигідно і в економічному сенсі. До того ж в каталозі матеріалів на нашому сайті ви знайдете кращі ціни, як для Києва, так і для всієї України, що дозволить вам гарантовано придбати склошпалери високої якості за мінімально можливу вартість. Дізнатися, скільки коштують склошпалери, ви можете в нашому інтернет магазині.

Де можна купити склошпалери в Києві та Україні за вигідною ціною

Шукаєте якісні склошпалери в Києві або якомусь іншому місті України за привабливу вартість? Ціни склошпалер в нашому інтернет магазині вас приємно здивують. Ми є офіційними дилерами компаній Wellton, Oscar, ADFORS Novelio® в Україні, а тому продаємо сертифікований товар за ціною виробників. У каталогах нашого інтернет магазину вас чекає широкий асортимент відомих у світі і в Україні брендів шпалер: Ампір, Папірус, Рогожка, Модерн, Креп і Зигзаг.

До ваших послуг класична, дизайнерська і професійна серії склошпалер під фарбування і кольорових склошпалер. У каталозі нашого інтернет магазину кращий в Україні вибір за вигідну вартість. Порівнюйте, вибирайте, купуйте! Ми пропонуємо найкращі умови для співпраці: відправку замовлення в день покупки, готівкову і безготівкову оплату, доставку по Києву і всій Україні. У нашому інтернет магазині ви можете побачити фото склошпалер в інтер'єрі. Не знаєте, які шпалери підійдуть для вашого інтер'єру? У нас в магазині працюють досвідчені дизайнери інтер'єрів, які із задоволенням допоможуть вам зробити правильний вибір. Зателефонуйте нам, ми відповімо на всі ваші запитання!