Купити продукцію Wellton в Києві і Україні. Фото, ціни в інтернет магазині

Синонім слова 'якість'

Wellton - не просто велика компанія. Для майстрів і покупців оздоблювальних матеріалів - це синонім слова 'якість'. Продукція Веллтон відома у всьому світі і проводиться на заводах провідних європейських країн: Німеччини, Швеції, Фінляндії.
Всі види товарів для якісної обробки

Wellton виробляє повний спектр оздоблювальних матеріалів:

· Склошпалери,

· Малярний флізелін,

· Малярний стеклохолст,

· Для шпалер клей.

Завдяки цьому майстри можуть відразу купити не тільки шпалери Wellton, а й Wellton-клей.
Основні переваги продукції Веллтон:· Екологічна безпека - продукція виготовляється з природних інгредієнтів - піску, соди, вапняку, глини і картопляного крохмалю.

· Сучасний дизайн - в асортименті Веллтон є візерунки, малюнки і фактури на будь-який смак. Також розроблена дизайнерська серія Wellton Decor. Вона призначена для заможних покупців і обробки елітних приміщень для важливих особливої.

· Висока міцність - скловолокно неймовірно міцний матеріал. Він використовується для будівництва літаків і космічних ракет. При цьому скловолокно не боїться кігтів тварин і пустощів дітей, тому застосовується в будинках, дитячих садах і школах.

· Довговічність - середній термін служби стеклообоев 30 років. Їх можна перефарбовувати, дезінфікувати і регулярно мити. Серед оздоблювальних матеріалів аналогів з подібними властивостями просто не існує.

· Формує комфортний мікроклімат - склошпалери і флізелін Веллтон дихають. У них не розвиваються грибки і мікроорганізми.

· Є пожежобезпечним матеріалом - скловолокно погано горить і практично не запалюється. Не утворює диму і в процесі горіння не виділяє токсичних речовин. Саме тому продукція Wellton рекомендована для застосування в евакуаційних коридорах і приміщеннях з великою кількістю людей.
Продукція, якій довіряють

Продукції Wellton довіряють власники елітної нерухомості, дизайнери і професійні майстри. Вона використана для ремонту празької готелі 'Fortuna', українського готелю 'Fortuna', всеукраїнського комплексу кінотеатрів 'Multiplex', студій каналу '1 + 1', аеропорту 'Бориспіль' і Національного банку України.