Фасадна фарба. Купити фарбу для фасаду будинку за вигідною ціною в Києві, Україні

Програми лояльності Для постійних покупців і оптових замовників діє програма лояльності. Вона включає знижки, вигідні пропозиції і приємні сюрпризи. Детальніше: по телефону

 

 

Фарба фасадна для зовнішніх робіт (фарбування стін будинку зовні).  Де купити

Фарба для фасаду добре переносить перепади температур, підвищену вологість, вплив вітру і прямих сонячних променів.  Також фасадна фарба сумісна з безліччю різних будівельних матеріалів.  Завдяки поєднанню цих якостей вона активно застосовуються для таких зовнішніх робіт, як фарбування фасадів та цоколів житлових будинків, виробничих і громадських будівель.

В Україні і Києві існує широкий асортимент різних фарб для фасаду за прийнятною вартістю.  На нашому сайті ви також можете купити фарбу для зовнішніх робіт за доступною ціною.

Ми пропонуємо найкращі фасадні фарби для робіт зовні з доставкою по Києву та Україні.  Широкий асортимент фасадної фарби для будь-яких потреб представлений такими виробниками: FT Professional, Sadolin і Bosco.  Вся продукція сертифікована.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Види фасадних фарб.  Відмінність у вартості, довговічності, сумісності

 · Вінілові фасадні фарби.  Виготовлені з полівінілацетату.  За стійкістю до вологи і рівню паропроникності поступаються іншим видам.  В сучасних ремонтних роботах зовні застосовуються досить рідко.  Вартість матеріалів входять до складу невисока, тому вінілові фасадні фарби відрізняються низькою ціною.

 · Акрилові фасадні фарби.  Найбільш популярний фарбувальний матеріал для зовнішніх робіт.  Служать більше 15 років.  Стійкі до всіх видів атмосферного впливу.  Дихають, не гниють, колеруются в будь-який відтінок.  Мають гармонійне поєднання вартості та якості.  Добре з'єднуються з основою.  Стійкі до впливу кислот і лугів.  Ідеально підходять для нанесення на стіни з бетоном і штукатуркою.  Чи не підходять для фарбування фасадів з вапняку і силікатної цегли.  Стіни не потребують грунтовці.

 · Силіконові фасадні фарби.  Виготовлені з синтетичних компонентів, не бояться вологості і перепадів температур, не накопичують статичну електрику.  Після їх нанесення стіни зовні відштовхують пил і бруд.  Фасад будинку роками зберігає первинний вигляд і яскравість.  Після фарбування стіни зовні стають стійкими до дії грибків і колоній мікроорганізмів.  Силіконові фасадні фарби практично не вигоряють, фарбуються в 20000 різних відтінків.  Сумісні з усіма будівельними матеріалами: цеглою, бетоном, цементом, штукатуркою і вапняком.  Пропускають вуглекислий газ, дозволяють штукатурці добре просохнути.  Служать до 30 років.

 · Масляні фасадні фарби.  Виготовлені з оліфи натурального походження.  Довго сохнуть і швидко вигоряють.  Найкраще поєднуються з фасадами з деревини.  Для фарбування поверхні з інших матеріалів не застосовуються.

 · Цементні фасадні фарби порошкового типу на основі цементу.  Добре розчинні у воді або спеціальних рідинах.  Наносяться зовні, переносять вплив сонячних променів, легко відшаровуються при намоканні.  Застосовуються для фарбування стін будинків і будівель, розташованих в сухих і теплих регіонах України.

 · Силікатні спеціалізовані фасадні фарби.  Виготовлені із суміші силікатного скла і речовини етилсилікату.  Застосовуються зовні, витримують прямі сонячні промені, підвищену вологість і вплив мікроорганізмів.  Погано колеруются, тому продаються в обмеженій колірній палітрі.  Токсичні, тому необхідно працювати тільки в респіраторі, рукавичках і захисному одязі.  Не нехтуйте цим важливим пунктом в роботі.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Купити фарбу для фасаду будинку легко.  На які характеристики звертати увагу

 · Вологостійкість.  Для фасадних фарб, якими працюють зовні, вологостійкість є основною характеристикою.  Чим вище вологостійкість, тим довше термін служби пофарбованої поверхні фасаду і вище її стійкість до поразки грибком.  З турботою про ваш будинок, пропонуємо купити вологостійкі матеріали на нашому сайті за доступною ціною.

 · Паропроникність.  Характеристика, яка вказує на здатність пропускати вологу.  Впливає на мікроклімат в приміщенні.  У якісних матеріалів паропроникність становить не менше 130 г / м2 на добу.  Низька паропроникність сприяє накопиченню конденсату всередині стіни і підвищення вологості в приміщенні.  Тому краще захистити свій будинок і купити якісні матеріали.

 · Стійкість до ультрафіолету.  Характеризує стійкість до впливу сонячних променів.  Для фарбування фасадів в південних регіонах рекомендуються акрилові і силіконові фасадні фарби.  Навіть якщо ваш будинок розташовується в Києві або інших північних районах України, де сонце не таке активне, все ж рекомендуємо купити матеріал для фарбування фасаду зі стійкістю до ультрафіолету.  В такому випадку фасад будинку прослужить ще довше.

 · Стійкість до стирання.  Характеризує стійкість пофарбованої поверхні до сухого та вологого прибирання.  Вимірюється циклами.  Хороша фасадна фарба повинна витримувати мінімум 5000 циклів.