Склошпалери пофарбовані, готові до застосування

 

Шпалери - недорогий матеріал для якісного ремонту

Мрієте про незабутню атмосферу у рідній оселі? Хочете побачити інтер'єр, якому позаздрять сусіди та знайомі? Тоді вам потрібні готові склошпалери. З їх допомогою ви з легкістю збільшите вільний простір, поділите його на окремі зони та перетворите звичайну кімнату в ікону дизайнерського мистецтва. Шпалери легко міняти, зручно комбінувати та неймовірно просто клеїти. Саме тому вони є найбільш популярним оздоблювальним матеріалом.

Готові склошпалери - комбінований продукт з масою переваг

Декорування приміщень шпалерами користується величезною популярністю,

тому власники будинків і квартир зазвичай купують шпалери під фарбування і клеять їх самостійно. Таке рішення вони пояснюють бажанням заощадити на покупці досить дорогих готових шпалер. Але чи дійсно вони економлять? Давайте розбиратися.

Шпалери під фарбування - товар з прихованими платежами

Декорування приміщення шпалерами - комплексні роботи, які складаються з декількох етапів. У них входять підготовка поверхонь під обклеювання, закупівля шпалер з потрібною фактурою, безпосередньо обклеювання стін шпалерами і фарбування їх бажаним кольором. На кожен з цих етапів витрачається вільний час і гроші - ресурси, яких в загальному кошторисі виконаного ремонту не видно. Давайте порівняємо вартість обклеювання стін готовими шпалерами ADFORS Novelio Nature Flair Baltic Blue з поклейкою шпалер під фарбування WO120 Ампір Wellton Optima. Для простоти розуміння візьмемо вартість оклеювання поверхні площею 1 м2.

 

Рулон ADFORS Novelio Nature Flair Baltic Blue коштує 2357 грн. Його вистачить для обклеювання 10 м2, а значить вартість 1 м2 даним видом шпалер дорівнює 2357/10 = 235.7 грн. 1 рулон WO120 Ампір Wellton Optima коштує 1481 грн. Його вистачить на обклеювання 25 м2. А значить вартість 1 м2 шпалер під фарбування дорівнює 1481/25 = 59.24 грн. Але 59 грн - це лише вартість голих шпалер, які ще потрібно пофарбувати. Для цього необхідно придбати якісну фарбу (вартість фарбування 1м2 якісною фарбою становить 4300/50 м2 = 172 грн за 1 м2) та сплатити послуги маляра (середня вартість його послуг 120 грн за 1м2). В результаті ціна обклеювання 1м2 готовими шпалерами складає 235 грн 70 коп, а шпалерами під фарбування - 351 грн. 24 коп. Обираючі готові шпалери, ви економите на обклеюванні кожного квадратного метру 115.54 грн.

Переваги готових шпалер

 

Переваги готових до наклеювання шпалер очевидні:

 

  • простота наклеювання (немає потреби наймати дорогого майстра)

  • широкий асортимент квітів і фактур,

  • відсутність проміжних робіт (не потрібно обдирати стіни,

  • виносити будівельне сміття і дихати фарбою).

Насолоджуйтесь багатством варіантів

Де купити якісні готові склошпалери? Звичайно ж в магазині Stekloholst. Вас чекає продукція європейської якості, більше 50 кольорів і фактур на вибір і досить доступна ціна. А ще - зручні способи оплати, безкоштовні консультації кваліфікованих менеджерів і блискавична доставка замовлення в будь-яку точку України. Хочете купити якісний товар без клопоту? Купуйте його в перевіреному магазині. Stekloholst - ваш перевірений магазин склошпалер!